E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ

Özel Projeler

NEDEN BIRD-X USA TERCİH EDİLMELİ?

Bird-X 1964 yılından bu yana insancıl yöntemlerle kuş kontrolü ve kovucu ürünler konusunda endüstri lideri olmuştur.  Bird-X çevreye zararlı olmayan, zehirli madde içermeyen çevre dostu ('yeşil') geniş ürün yelpazeli kuş kontrol ve kovucu ürünler sunuyor. Kuş kontrolü ve kovucu çözüm sistemlerimizde en son sistem lazer teknolojisi, sonik ve ultrasonik sistemlerle birlikte, kuş engelleme şişleri, koruma ağları, tüneme engelleyiciler, görsel korkutucu ürünler, tattıklarında kaçırıcı ürünler de kullanılmaktadır. Size mükemmel kuş, haşere, böcek, vahşi hayvan engelleme ve kontrol çözümleri sunmaktayız.

 Bird-X Haşere ve kuş kovucu ürünlerinin tamamı bilimsel çalışmalar, ilgili üniversitelerle yakın işbirliği ve çok uzun süreli saha testleri sonucudur. BIRD-X ve KOVMATİK olarak tecrübe ve birikimlerimizle size en ideal çözümler sunmaktayız.Bird-X ürünleri 160 ülkede 52 yıldır başarıyla kullanılmakta olup NATO ve Amerika GSA onaylı üreticidir.

ÇÖZÜM ÖNERİRKEN DİKKAT ETTİĞİMİZ

Önemli Hususlar

  • Ülkemiz şartları, kuş, hayvan ve haşere türlerinin göz önüne alınması
  • Hangi alan (metre kare) için hangi güçte cihaz gerekli?
  • Hangi haşere türleri için koruma gerekli?
  • Hangi alanlarda ultrasonik hangi alanlarda sonik, hangi alanda görsel ve doğal kovucu ürünlerin tercih edilmesi düşünülmüştür.
  • Cihazlar hangi şartlarda görev yapacak? Kapalı, yarı açık, açık alanlarda?
  • Her türlü hava/tabiat şartlarında ?

GENEL BİLGİLENDİRME

Geniş ve insanların yaşadığı kullanım alanlarında basit cihazlar ve bilimsel olmayan yöntemlerle sonuç elde etmek mümkün değildir. Kuş, Hayvan, Haşere cinsleri ve etkilendikleri sesler bölgelere göre de farklılıklar göstermektedir.

Kuşları, Hayvanları, Haşereleri istenmeyen bölgelerden uzak tutmak için gereken yöntemler genelde bilinmekte ancak hangilerinin nelerden etkilenip uzaklaşacağı tamamen bilimsel ve çok uzun deneysel araştırma sonuçlarından elde edilebilir.

Bilimsel olarak insan kulağının duyabileceği sesler ortalama 20 ile 20.000 Hz arasındadır. Ayrıca en önemli husus kullanılacak alanlara göre cihazların kapasitelerinin uygun olması gerekmektedir.

Teknik olarak haşere kovucu cihazların elektronik devreleri sonik, ultrasonik ve elektromanyetik olarak ve en son teknolojiye göre de Lazer sistemli dizayn

edilmektedir. Başarılı sonuç elde edebilmek için kullanım yerine ve haşere türlerine uygun programların da olması gerekmektedir.Yani tek başına sonik, ultrasonik ve elektromanyetik ses, dalga ve lazer ışığı üretimini ortama yaymak veya doğal ve görsel ürünleri kullanmak pek fayda sağlamamaktadır.

BIRD-X Kuş kovucu Cihazlar hakkında Doğru Bilgileri Mutlak yetkilendirilmiş kişilerden alın. Cihazları Doğru şekilde Kullanmak,  en  az cihaz kadar önemlidir. Kovmatik Uzman teknik kadromuz ile; size özel çözümler üretmek adına ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden faydalanmak için BİZİ ARAYIN!