E-Çok Ucuz
  BİZİ ARAYIN
  ONLİNE SATIŞ

"Ultrasonik kovucularımız"kovmatik ;  Oteller, Tatil Köyleri Butik Oteller, Pansiyonlar, Moteller ve Devremülk gibi Turizm işletmelerinde  KOVMATİK mutlaka kullanılmakta ve  kullanılmalıdır.

Ultrasonik Hayvan kovucu "kovmatik" Değişken Frekanslı ve gezer frekans sayesinde Geniş Alan Etkili (10 m2 ile 100.000m2) arasında Garantili çözümler üretmektedir . Sivrisinek kovucu , Kuş kovucu , Fare kovucu, Yılan kovucu, Akrep ve Haşere Kovucu larımız ile Turizm işletmelerinizde sivrisinek, kuş, fare, yılan, akrep ve haşerelerden alanlarınızda ultrasonik yöntem ile uzaklaştırmak süreti ile sizi koruyor; size ve müşterilerinize" sonik ve ultrasonik" hayvan kovucuları sayesinde  güvenli ve temiz alanlar oluşturuyoruz.

Kovmatik ;  Otelelerde enerji nakil kablolarında, depolarda odalarda  Fare ve Haşer kovucu,odalarda sinek ve haşere kovucu, restorant ve plajlarda kuş kovucu, genel alanlarda da haşere kovucu olarak Ultrasonik kovucu ve önleyici sistem olarak kullanılmaktadır.

Uzman teknik kadrosu  ile size özel çözümler üretmek adına ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden faydalanmak için BİZİ ARAYIN!Kovmatik Uzman teknik kadromuz ile; size özel çözümler üretmek adına ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden faydalanmak için BİZİ ARAYIN!