Neden Kovmatik?


altın marka kovmatik oldu Kovmatik, uzun yıllardır Türkiye de profesyonel pest kontrol ürünlerinde siz değerli iş ortaklarımıza alternatif ürünlerle hizmet sunmaktadır. Kategorilerinde dünyanın lider markaları ile ülkemiz ve komşu ülkelerde pest kontrol ürünleri satışı, servis ve projelendirme de çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Elektronik Kovucu cihazlar, Doğal Kovucular, Sinek Tutucular, Hayvan Kapanları, Haşere ilaçları, Pest kontrol ekipmanlar ve benzer ürün gamında 1500 çeşit ürün, uzman ekip desteği ve geniş satış ağı ile Türkiye ve komşu ülkelerde hizmet vermekteyiz. Ultrasonik, sonik, lazer, görsel ve doğal kovuculardan oluşan zengin ürün yelpazesin de dünya markalarını sizlere sunmaktayız.

Kurulduğundan bu yana müşteri memnuniyeti ana hedef seçerek kaliteye verdiği önem, doğru bilgilendirme, hizmette süreklilik, zamanında teslim prensiplerinden taviz vermeden iş ortaklarımızla kurduğumuz güvenle hızla büyümekteyiz.

Kovmatik, BIRD-X Türkiye resmi distribütörü olup, kuş kovucu, Kuş filesi, fare kovucu, kedi köpek kovucu, domuz kovucu, haşere kovucu, sivrisinek kovucu gibi ürünlerle zararlı hayvan soruna doğal ve kalıcı çözümler sunar. Ultrasonik, sonik, lazer ve görsel kovuculardan oluşan zengin ürün yelpazesi, havaalanlarından askeri tesislere, enerji santrallerinden stadyumlara, tatil köylerinden golf sahalarına, konutlardan işyerlerine, bağ ve bahçelerden seralara, fabrikalardan depolara, hastanelerden yemekhanelere kadar yüzlerce alanda kullanılmaktadır. Çözümlerimiz zararlı hayvanların taşıdıkları mikropların insanlara bulaşmasını engellediği gibi hiçbir kimyasal, zehirli ilaç içermez. Sorunu çözerken doğanın dengesini korumaya yardımcı olur.

Ultrasonik Kuş Kovucu, Lazer Kuş kovucu, Sonik Kuş kovucu, kuş kovucu sıvı, kuş kovucu jeller, Güvercin Kovucu,martı kovucu,serce kovucu  Kuş filesi, kuş Teli ,ultrasonik fare haşere kovucu,

Ücretsiz Danışma : 0850 390 12 21 _info@kovmatik.com